top of page

Муніципальна варта Ірпеня вивчає досвід вінницьких колег

Муніципальна варта Ірпінської міської ради підтримує тісні зв'язки з Муніципальною вартою м. Вінниця. Ми постійно переймаємо у наших вінницьких колег передовий досвід. Під час чергового візиту керівник ірпінської муніципальної варти Микола Ковальчук ознайомився з роботою відділу контролю за об'єктами водного фонду.

Впродовж літнього сезону муніципальний патруль на потужному катері щоденно здійснює патрулювання акваторією Південного Бугу в межах міста. Муніципальний водний патруль вже 3 роки стежить за ситуацією на міських пляжах, чистотою прибережної смуги, дотриманням правил на воді водіями малих суден тощо, а в рейдовій групі крім працівників вінницької муніципальної варти задіяні співробітники патрульної поліції, та представники управління морського і річкового транспорту України у Вінницькій області.


Головною метою поїздки було переймання досвіду роботи вінницьких колег по питанням благоустрою, нагляду за дотриманням вимог Водного кодексу України, взаємодії і спільної роботи місцевої Муніципальної варти з іншими структурами — Національною поліцією, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, та природоохоронними органами. Для прикладу, в день візиту відбувся спільний захід Муніципальної варти Вінниці із фахівцями ДСНС України і працівниками ювенальної поліції з метою запобігання нещасних випадків на воді. Зокрема, тренувалися рятувати потопаючих та надавати першуї медичну допомоги, і інформували місцевих та відпочиваючих про вимоги правил безпеки під час відпочинку поблизу води.

Муніципальний патруль в теплу пору року патрулює річкою Південний Буг.
Муніципальний патруль в теплу пору року патрулює річкою Південний Буг.

Дякуємо колегам за змістовну зустріч та корисні поради!

Opmerkingen


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page