top of page

Муніципальна варта Ірпеня співпрацюватиме з охоронною компанією «Antiterror Security Group»

Усвідомлюючи необхідність спільно організовувати взаємодію і надавати взаємодопомогу у діяльності, що спрямована на попередження і припинення правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку на території Ірпінської міської територіальної громади, КП «Муніципальна варта» ІМР та охоронна компанія «Antiterror Security Group» підписали відповідний меморандум про співпрацю.

Меморандум про співпрацю підписали директор «Антитерору» Дмитро Орлов та начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Микола Ковальчук.
Меморандум про співпрацю підписали директор «Антитерору» Дмитро Орлов та начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Микола Ковальчук.

Микола Ковальчук, начальник КП «Муніципальна варта»: «Коли ми з вами говоримо про безпекове середовище, то повинні розуміти: чим більше буде задіяно ресурсів для виконання функцій безпеки в місті, тим місто буде безпечнішим».


Вадим Матвієнко, начальник відділу фізохорони компанії «Antiterror Security Group»: «Наша фірма з початку місяця була укомплектована новими екіпажами, посилила особовий склад. Вони будуть виконувати як основні свої функції, так і функції, пов’язані із взаємодією з “Муніципальною вартою” щодо охорони громадського порядку, протидії правопорушенням. Ми всі проживаємо в одному місті, маємо допомагати одне одному. Справа блага».


Микола Ковальчук: «Вони також можуть нам надавати інформацію про ті порушення, які відбуваються на наших об’єктах. Наші об’єкти – це відкриті публічні місця, це рекреаційні зони, і тому ми також зможемо більш оперативно реагувати».


Фотозвіт (фото – Олег Гриб. Інформаційне агенство ITV)


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page