top of page

Навички, які рятують життя!

За ініціативою і підтримкою Ірпінського міського голови Олесандра Маркушина 16 – 17 березня проведено 2-денний практичний тренінг «Перша допомога при надзвичайних ситуаціях».

Постійні бомбардування території України зі сторони росії створюють небезпеку, в незалежності чи перебуваєте ви безпосередньо в зоні бойових дій, чи в умовному «тилу». Кожен з нас може опинитись в зоні виникнення надзвичайної ситуації з наявними постраждалими. Саме від швидкості прийняття рішення і правильного алгоритму дій буде залежати кількість людей, яким буде врятоване життя і надана перша допомога. Статистика показує,  в перші 10 хвилин наданої першої догоспітальної допомоги, рятує життя до 30% постраждалих.


Обізнаних людей в Ірпінській громаді стає дедалі більше. Муніципальна варта і Добровольче формування ІМТГ №1 провели для високо вмотивованих мешканців Ірпінської громади безкоштовний тренінг з першої допомоги при надзвичайних ситуаціях. Тридцять п’ять учасників за два дні отримали знання, що значно вплинуть на шанси врятувати чиєсь життя!


На наших тренінгах ми використовуємо спеціальні манекени, а також тренуємось у наданні само і взаємодопомоги, відпрацьовуємо різноманітні сценарії надзвичайних ситуацій, проводимо роботу над помилками. Максимум практики і мінімум теорії – запорука впевненості у власних силах і діях. Чітке розуміння послідовності дій допоможе в екстреній ситуації врятувати більшу кількість постраждалих.


По закінченню дводенного тренінгу відбувся брифінг з підведенням підсумків, а втомлені, але задоволені учасники подякували за проведення корисного тренінгу. Ми, зі свого боку, дякуємо всім учасникам, які присвятили два вихідні дні отриманню безцінних знань, що рятують життя. Проводити навчання вмотивованих людей — вдвічі приємніше!Ми бачимо велику зацікавленість і отримуємо багато позитивних відгуків про подібні навчання, а отже будемо намагатись проводити їх частіше. Слідкуйте за анонсами на наших сторінках в соціальних мережах щоби бути в курсі про нові тренінги:Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page