top of page

Нагадуємо про необхідність прибирати прилеглу територію від снігу!

У зв'язку із різкою зміною погодних умов, пониженням температури та снігопадами нагадуємо, що суб’єкти господарювання Ірпеня на власних та закріплених територіях повинні здійснювати регулярне прибирання від снігу, що забезпечує утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному стані.

У період снігопадів кафе, магазиніви, офіси тощо мають розчищати прилеглу територію від снігу та ожеледі
У період снігопадів кафе, магазиніви, офіси тощо мають розчищати прилеглу територію від снігу та ожеледі

Згідно Правил благоустрою території міста Ірпеня власники, балансоутримувачі, підприємства, установи, організації або особи, які утримують території населених пунктів зобов’язані подбати про: регулярне прибирання тротуарів, пішохідних доріжок, входів до будівель і споруд від снігу та льоду, здійснювати посипання протиожеледними засобами прилеглих територій, своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів (встановленням огорож на небезпечних ділянках і прибиранням скинутого снігу та льоду протягом доби).


На жаль, більшості підприємців потрібно пояснювати, що загалом існує таке поняття як прилегла територія, і що вони мають зобов’язання щодо її благоустрою, навіть якщо вона не знаходиться у них в оренді.

Прилегла територія - територія, яка межує із об’єктом благоустрою (його частиною) або спорудою (тимчасовою спорудою), розташованою на об’єкті благоустрою по його периметру.

Межі утримання територій у числовому значенні наведено у таблиці 1 Правил благоустрою Ірпеня:

  • Території, прилеглі до торговельних центрів, об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності - 20 м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці.

  • Двори, тротуари, майданчики, покриття проїжджої частини вулиці, інші території земельних ділянок, що надані у власність або користування юридичним або фізичним особам - 20 м від межі земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці.

  • Території, прилеглих до автозаправних станцій - 50 м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці.

Шановні містяни, якщо ви стали свідками порушень Правил благоустрою Ірпеня, або певних незручностей, створених порушенням цих Правил – звертайтесь для реагування до Муніципальної варти Ірпінської міської ради. Телефони цілодобової «гарячої лінії» МВ: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp); (04597) 60-400.

 
Власники, балансоутримувачі, підприємства, установи, організації або особи, які утримують території населених пунктів зобов’язані:
1) мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев'яні, мітли, льодоруби), достатній запас матеріалу для посипання для своєчасного проведення протиожеледних заходів;
2) прибирати сніг негайно, з початку снігопаду, для запобігання утворення накату;
3) негайно очищати дахи, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускаючи пошкодження покрівель будинків і споруд, зелених насаджень, електромереж, рекламних конструкцій тощо, огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах, вивозити сніг та бурульки, що зняті з дахів, карнизів та інших елементів будинків, споруд, будівель протягом доби;
4) повністю розчищати снігові вали над зливостічними колодязями, розміщеними на вулицях та дорогах, з яких сніг не передбачається вивозити на снігозвалище;
5) очищати від снігу, льоду та бруду оголовки зливостічних колодязів та дощоприймачі у разі сніготанення та на початку весняного періоду.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page