top of page

Небезпечна знахідка на дереві

19 жовтня на популярних Ірпінських інтернет-ресурсах з'явилась інформація про те, що під час проведення кронування дерев на території амбулаторїі по вул. Ніжинська в Ірпені, працівники КП «Управління благоустрою міста» виявили вибухонебезпечний предмет, застрягший у стовбурі сосни.

Фахівці піротехнічної служби Муніципальної варти (сапери розмінування) оперативно прибули на місце, за допомогою дрону оглянули стовбур дерева та ідентифікували елемент мінометної міни калібру 82 мм – її хвостову частину. Була проведена евакуація персоналу і відвідувачів амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3. Піднявшись на автовишці «Управління благоустрою», наш фахівець провів обстеження місця влучання та зрозумів, що бойова частина вже була здетонована і залишки можна безпечно вилучати. Щоб впевнитися в безпеці проведення подальших робіт із видалення дерева, після вилучення хвостовика сапер додатково перевірив стовбур на предмет наявності вибухонебезпечних залишків війни.


Побачивши хвостову частину від мінометної міни, ніколи не можна відноситись до неї легковажно. Не поодинокі випадки, коли видимим був лише «хвостовик», а під час обстеження виявлялося що там ціла міна, котра не здетонувала. Такі випадки особливо складні, адже деформовані внаслідок падіння боєприпаси стають непередбачуваними і особливо небезпечними.


Подібних «сюрпризів» може бути ще багато. Тож закликаємо всіх мешканців бути уважними і обережними. Якщо ви помітили підозрілі чи вибухонебезпечні предмети на території Ірпінської міської територіальної громади (Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці, Діброва), ніяким чином не взаємодійте з ними, телефонуйте за номерами цілодобової «гарячої лінії» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400 (на мобільних номерах є месенджери Telegram, Viber, WhatsApp і Signal, якими можна скинути подробиці та координати).


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page