top of page

Перші кроки становлення добровільної пожежної дружини Ірпеня

Добровільна пожежна дружина Ірпінської міської територіальної громади робить перші кроки свого становлення.

На сьогоднішній день ми маємо в своєму "арсеналі" чотири спецавтомобілі – пожежний автомобіль Scania, аварійно-рятувальний позашляховик Mercedes-Benz Unimog, автомобіль першої домедичної допомоги Renault Trafic та автомобіль оперативного зв'язку та управління у разі ситуацій надзвичайного стану.


Автомобіль Scania призначений для гасіння пожеж і може перевозити до 5 рятувальників, має резервуар для води на 2.8 тон, бак для піни, обладнаний пожежними рукавами різного діаметру, лафетним та ручними стволами, пожежною колонкою, драбиною на 15 м.


Аварійно-рятувальний позашляховик Mercedes-Benz Unimog зі спеціалізованим рятувальним обладнанням може пересуватись дорогами будь-якої категорії складності до місць надзвичайних ситуацій і виконання аварійно-рятувальних робіт при ДТП, розбирання наслідків завалів тощо. Він обладнаний 5кВт бензиновим генератором, потужною автоматичною та ручною переносною лебідками, стаціонарними та переносними засобами для освітлення місць подій в нічний час, пилою з дисковим кругом, потужним пневмоінструментом для розрізання металу та розширення/стягування конструкцій і елементів, пневматичним та механічним домкратами, універсальною рятувальною драбиною та великою кількістю різноманітного ручного інструменту.


Автомобіль першої домедичної допомоги Renault Trafic обладнаний усім необхідним для надання першої догоспітальної допомоги і транспортування потерпілого до найближчого спеціалізованого медичного закладу у супроводі екіпажу з дипломованого фельдшера та парамедика.


Автомобіль зв'язку та управління дає змогу оперативно розгорнути на місці події штаб, що забезпечений цифровим радіозв'язком, доступом до інтернет-мережі за допомогою Starlink та 4G, можливістю ведення прямої трансляції зображення з дронів, розгортання польового зв'язку.


В наявності маємо квадрокоптер з тепловізором, який використовується для виявлення зон займання і прихованих осередків з високою температурою під час пожеж, що допомагає випереджати чинники ризику.


З питань вступу до добровільного формування цивільного захисту та добровільної пожежної дружини Ірпінської міської територіальної громади звертатись на електронну пошту 0459760400@ukr.net


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page