top of page

Робочі будні саперів служби розмінування Муніципальної варти

Сапери служби розмінування Муніципальної варти продовжують розчищати територію Ірпінської громади від небезпечного ворожого «врожаю».


Робота сапера – це важка, кропітка та ризикована праця, в якій не треба поспішати, яка потребує напруги зору та слуху, бо людина має бути максимально зосереджена. Саперам доводиться виконувати окрім небезпечної роботи важку і брудну фізичну працю: копати, переносити, розбирати. Останні вибухонебезпечні знахідки, виявлені на території Ірпінської міської територіальної громади, можна побачити на фото.

Не ставтеся до підозрілих і вибухонебезпечних предметів легковажно і пам'ятайте – ви не зможете розмінувати ВНП самостійно, тож навіть не думайте будь-яким чином взаємодіяти з цим предметом. Ви допомагаєте тим, що повідомляєте про небезпечні предмети. Решту мають робити сапери.


Цивільна людина тим і відрізняється від саперів, що не може розрізнити і кваліфікувати небезпечні предмети. Тому жодного сумнівного предмету не можна чіпати. Головний меседж зараз: «Будь-який чужий предмет – не твій!».