top of page

Сапери Ірпеня проводять очищення районів ведення бойових дій в громаді

До піротехнічної служби Муніципальної варти звернулась староста Михайлівсько-Рубежівського старостинського округу Ірина Кравчук з приводу обстеження ділянки на наявність вибухонебезпечних предметів в селі Забуччя. Ця територія, де велись обстріли, була розміщена важка техніка і особовий склад російського окупаційного війська, вважалась потенційно небезпечною. Що унеможливлювало проведення на ній польових та будь-яких інших робіт.

Служба розмінування (піротехнічний підрозділ МВ ІМР) провела комплекс заходів із гуманітарного розмінування:

  • Нетехнічне обстеження (НТО). Збір інформації щодо забруднення території вибухонебезпечними предметами (ВНП). Аналіз і визначення території як небезпечної.

  • Технічне обстеження (ТО). Підтвердження даних НТО. Маркування території, застосування технічних засобів, визначення найбільш критичних місць.

  • Розмінування території вручну. Операції по виявленню та знешкодженню вибухонебезпечних предметів (ВНП).

На момент публікації данного матеріалу ділянка вже безпечна. Вісім саперів (фахівців розмінування) 5 днів перевіряли площу близько 1800 м² на глибину 40 см. Під час виконання робіт, на чергуванні в постійній готовності перебував фельдшер на спеціалізованому автомобілі парамедика.


Відмінно показали себе техніка та обладнання, яке використовувалось саперами:

  • Тример для покосу трави та інші інструменти від Dnipro-M;

  • SMART-металошукачі AIDER на базі технології Bluetooth - aider.com.ua;

  • Металошукачі бренду Garret ACE 250, пінпоінтери Nokta Makro Pointer, лопатки, ножі, сумки та багато іншого обладнання від наших друзів із магазину «Камрад», які завжди нам йдуть на зустріч.

Робимо все можливе, аби рідна земля стала безпечною, а головне – щоб наші громадяни були живі та неушкоджені!


Нагадаємо, у разі виявлення підозрілих предметів мешканці Ірпінської територіальної громади можуть звернутися на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page