top of page

Члени «Ірпінської муніципальної варти» вдосконалюють навички стрілецької підготовки (ВІДЕО)

Постійно підвищуємо рівень підготовки і професійних навичок. Весь минулий місяць керівник та члени громадського формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» навчались та вдосконалювали свої навички практичної стрільби з «травматичної зброї». Щотижневі групові стрілецькі тренування з вогневої підготовки проводились на базі стрільбища «Практика».

В рамках курсу відпрацьовували подвійний постріл на швидкість, динамічну стрільбу, вивчали тактичні прийоми та навички стрільби як інструмента самозахисту, опановували уміння вирішення непередбачених ситуацій тощо.


Висловлюємо подяку інструктору Сергію Приймаку за підготовку членів нашого громадського формування навичкам практичної стрільби з пристроїв для відстрілу набоїв несмертельної дії («травматичний пістолет»). Дякуємо за ваш професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного!

Муніципальна варта регулярно проводить тренування, що загартовують силу та зміцнюють дух колективу. Постійні тренування — єдина запорука позитивного результату!


コメント


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page