top of page

Ірпінчани взяли 20 тисяч примірників газет «Знаю» все про безпеку в Ірпені!

За даними видання «Forbes Україна», Ірпінь в 2020 році зайняв 3-тє місце серед міст України за критерієм безпеки і це спільна заслуга громади, Національної поліції, Муніципальної варти, рятувальників ДСНС та інших служб міста. Наприкінці вересня редакція «04597» випустила спеціальний номер газети «Знаю» - все про безпеку в Ірпені. Весь тираж газети а це аж 20 000 екземплярів, був розданий нами містянам з рук в руки всього за два тижні!


Ми приємно вражені реакцією ірпінчан, адже майже не було тих, хто відмовлявся взяти собі газету. Часто від людей лунали подяки, адже в газеті люди знаходили для себе дійсно корисну інформацію. Які служби і яким чином працюють над тим, щоби Ірпінь був ще більш безпечним містом? В разі чого і за яким телефоном викликати Муніципальну варту? QR-код з посиланням на список і контакти дільничих офіцерів поліції, та інше.


Але, крім того, нами були почуті й пропозиції щодо удосконалення роботи служби, а також конструктивна критика і зауваження, які ми обов'язково враховуємо, і зобов'язуємось працювати над цим!


Завдяки проведеній інформаційній роботі тепер ще більше ірпінчан знають про нашу службу, ми готові до підвищеного навантаження, та будемо й надалі сумлінно працювати на благо нашої громади!


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page