top of page

Чоловік з ознаками психічного розладу здійснив напад з «монтировкою» на інспектора муніципальної вар

Комунальними установами Ірпеня з метою подрібнення і уникнення звалищ новорічних дерев, були організовані пункти їх збору, які працюватимуть до 1 лютого. Виглядають вони подібно до прикладу на фото (див. ілюстрацію).

ілюстрація

Для мешканців мікрорайону СМУ такий пункт прийому був організований навпроти провулку Героїв 13/1 на комунальній землі — на території парку «Покровський». Проте, за певних причин, дана екологічна ініціатива не сподобалась деяким місцевим жителям. На чергуванні в парку «Покровський» знаходиться один інспектор муніципальної варти Ірпінської міської ради, який став свідком того, що як тільки пункт прийому новорічних дерев запрацював, з будинку приватного сектору вийшов чоловік з монтувальним ломом та почав ламати його.

Нищачи огорожу з піддонів, гучно виражаючись нецензурною лайкою, чоловік висловлював своє невдоволення розміщенням пункту прийому дерев, біотуалетами, новобудовами, самим парком з постійно гуляючими мамами з дітьми, які дратують його своїм плачем, та іншими речами. Підійшовший черговий інспектор МВ зробив зауваження чоловіку, на що той у відповідь здійснив напад на інспектора монтувальним ломом, нанісши останньому травми. Оцінюючи ситуацію і розуміючи реальну загрозу свому здоров'ю та навіть життю (нападник завдавав ударів ломом не тільки по корпусу, а і по голові) інспектор встиг натиснути тривожну кнопку, на що відреагувала група швидкого реагування муніципальної варти, а також паралельно була викликана поліція та швидка допомога. До приїзду екіпажу МВ та поліції невідомий втік на своє подвір'я, та закрив двері на свою територію. Поліція, прибувши, опитала потерпілого та поїхала, а інспектори муніципальної варти залишились очікувати приїзду швидкої допомоги. За цей час чоловік сховав монтувальний лом яким наносив каліцтва інспектору, по телефону покликав на підкріплення своїх друзів, інших незадоволених сусідів, і дочекавшись від'їзду поліції, вийшов та продовжив провокувати конфлікт вже разом зі своєю компанією.

Продовжуючи гучно матюкатись, дана особа продовжувала акцентувати на тому що йому "все по..., ви ніхто", його група підтримки відправляла інспекторів на схід "воювати", та вимагала прибрати пункт, це при тому що він знаходиться на комунальній землі на території парку, і до його подвір'я не мав жодного відношення, та не міг спричинити незручності місцевим жителям. В один момент, не стримавши свої пориви агресії, чоловік наніс удар одному з інспекторів муніципальної варти, на що група реагування була вимушена використати спецзасоби і повторно викликати наряд поліції, який доправив нападника в Ірпінський відділ поліції. Шановні ірпінчани! Якщо ви стали свідками неадекватної поведінки людей через можливі психічні розлади, повідомляйте про це муніципальну варту та поліцію. Дбайте про безпеку власну та своїх дітей, давайте разом працювати заради того, щоб жителі нашого міста навіть в теорії не могли опинитись в ситуації, коли після закінчення новорічних свят при спробі викинути ялинку на спеціально облаштований пункт, на них могли напасти незадоволені неадеквати.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page