В Ірпені виявлено діяльність незаконної скотобійні!

20/07/2020

    На гарячу лінію першого заступника Ірпінського міського голови Олександра Маркушина надійшло звернення щодо незаконного зливання стоків по вул. Центральна 30 в Ірпені. При перевірці цієї інформації, інспекторами КП «Управління благоустрою міста» спільно з інспекторами муніципальної варти Ірпінської міської ради було виявлено ще й значно серйозніше правопорушення, а саме діяльність незаконної скотобійні!  

    Як виявилось, нелегальний забійний пункт функціонував вже достатньо довгий період, а отриманою продукцією торгували на центральному ірпінському ринку. Де хазяї цієї незареєстрованої бійні беруть тварин для забою — невідомо, підтверджуючих документів на походження тварин надано не було. Перевезення сільськогосподарських тварин без дозвільних документів можливо тільки в межах 1-го району. Худобу б'ють в непридатних для цього місцях — весь технологічний процес забою тварин та розділу туш здійснюється в жахливих антисанітарних умовах з порушенням елементарних гігієнічних норм. 

 

   Вживаючи м’ясо, продукцію з м’яса невідомого походження, людина наражає себе та своїх близьких на небезпеку: існує можливість придбання продукції від хворих тварин, або навіть м’яса померлих тварин. Крім гострих кишкових інфекцій, якими існує небезпека захворіти, може виникнути таке смертельне харчове отруєння, як ботулізм.

 

  Вважаємо недопустимим, щоби майже в центрі міста без дозвільних документів діяв забійний цех! Матеріали були направлені до Ірпінського відділу Національної поліції та Ірпінського міського відділу Держпродспоживслужби. Чекаємо відповідної реакції від служб, в чиїй компетенції знаходиться дана діяльність!

Поділитись у Facebook
Поділитись у Twitter
Please reload

Избранные посты

Ірпінь весняний. На вулиці міста повернулось життя після послаблення карантину

29/05/2020

1/10
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload