Поліція та муніципальна варта забезпечували безпеку дор. руху під час веломарафону «Київська сотка»
6 вересня в Києві, Ірпені та Приірпінні відбулась масштабна спортивна подія: «Київська сотка» — сьомі за рахунком велосипедні перегони для всіх бажаючих. Маршрути велосипедистів пролягли через Ірпінь, Бучу, Ворзель, Михайлівку-Рубежівку, Козинці та деякі інші населені пункти.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_161cd635464a4dc0a98a924b3a3779fb~mv2.png/v1/fill/w_65,h_40,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_161cd635464a4dc0a98a924b3a3779fb~mv2.png)
Велоперегони «Київська сотка» проводяться в форматі шосейних перегонів з метою популяризації велосипеду як екологічного виду транспорту, популяризації здорового способу життя, а також задля надання спортсменам, мандрівникам та шанувальникам велоспорту можливості вдосконалити свою спортивну майстерність. Учасники стартовали групами в чотири етапи відповідно до категорій з перервою у п'ять хвилин.
В котрий раз маршрут цього відомого веломарафону проходив через Ірпінь, і вже традиційно велосипедисти промчали ірпінськими вулицями — Озерна, Личака, Центральна, Соборна, Садова та Університетська. Цьогоріч у змаганнях взяли участь понад дві тисячі любителів та професіоналів велосипедного спорту з різних куточків України. Авторух вулицями повністю не перекривали. Безпеку спортсменів забезпечувала безпрецедентно велика кількість екіпажів і особового складу Національної поліції, Муніципальної варти, та за допомоги волонтерів, що тимчасово обмежували рух автомобілів та пішоходів на окремих ділянках. В поєднанні з допомогою мотоциклістів супроводу з «MotoHelp» це дозволило забезпечити безпеку учасників на всій протяжності маршруту.
Сьогоднішнім ранком був проведений інструктаж для співробітників поліції і Муніципальної варти, які залучені до проведення заходу. Після чого всі зайняли свої позиції згідно плану, і спільнимм зусиллями забезпечили дотримання безпеки дорожнього руху, а також публічної безпеки та порядку на час велоперегонів.
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_ab088bab49404b59898c48e509a922b6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_ab088bab49404b59898c48e509a922b6~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_2ce403c3315c4be3911aa7ae6de42d9a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_2ce403c3315c4be3911aa7ae6de42d9a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_72d2c6d3ffe14e8fbe53cd688b19dd3f~mv2.jpeg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_72d2c6d3ffe14e8fbe53cd688b19dd3f~mv2.jpeg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_863d72cb913749f5b901dfb9089d20dc~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_863d72cb913749f5b901dfb9089d20dc~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_b456e81eb1064ab3be92c1a4b99efe9f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_b456e81eb1064ab3be92c1a4b99efe9f~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/276dc4_588d200552fe41a0a940e6f2e3bb11e4~mv2.jpeg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/276dc4_588d200552fe41a0a940e6f2e3bb11e4~mv2.jpeg)