top of page

22.02.22р. – Новини від Ситуаційного центру Ірпінської міської територіальної громади

Інформація від Ситуаційного центру – 22 лютого 2022 року

До дитячої лікарні на Давидчука проникла стороння особа та влаштувалась на відпочинок в одній із порожніх палат.


Зранку минулої суботи на пульт Муніципальної варти надійшло спрацювання тривожної кнопки з Ірпінської дитячої лікарні по вулиці Давидчука. По приїзду групи швидкого реагування медперсонал повідомив, що в одній із палат знаходиться невідомий чоловік, та ніяк не реагує на звернення і вимоги покинути будівлю медичного закладу. Діставшись до палати, інспектори побачили лежачого на ліжку молодого чоловіка. На питання інспекторів муніципальної варти хто він такий і з якою метою сюди прийшов – відповіді не було. Молодик поводив себе доволі дивно, але і без проявів агресії. Впевневшись, що він не потребує медичної допомоги, розуміє де знаходиться і пам'ятає місце свого проживання, інспектори вивели його за межі лікарні.


Співробітники Муніципальної варти завжди поруч та готові прийти на допомогу: днями інспектори витягли з багнюки автомобіль, що застряг на ґрунтовій дорозі.


До Ірпінської муніципальної варти зателефонував чоловік і сказав що його легковий автомобіль безнадійно загруз у бруді на ґрунтовій дорозі, а всі самостійні спроби виїхати з «полону» виявились марними. Екіпаж муніципальної варти одразу рушив на допомогу. Службовим автомобілем та електричною лебідкою наші інспектори витягли авто з «грязьової пастки» на суху ділянку дороги, за що водій був дуже вдячний.


Шановні мешканці громади, якщо ви потрапили у скрутну ситуацію або ж стали свідком правопорушень на території нашої громади, та змогли зафіксувати це на фото чи відео — надсилайте негайно нам на телеграм, вайбер або вацап за номером телефону гарячої лінії Муніципальної варти — (073) 07-00-557. Не забувайте вказувати дату, час, точну адресу та короткий опис.▪ Інстаграм: instagram.com/munvartairpin

▪ Telegram-канал: t.me/vartairpin

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page