top of page

Поліція та муніципальна варта дбають про безпечні Новорічні свята

Поліція та муніципальна варта Ірпеня у цю святкову пору продовжують дбати про безпеку жителів нашої громади. Реагуємо на виклики громадян, забезпечуємо охорону громадського порядку під час масових заходів, вживаємо заходів щодо збереження комунального майна та об’єктів комунальної інфраструктури, проводимо посилені патрулювання та профілактичну роботу з населенням.

Крім самостійного екіпажу групи реагування муніципальної варти Ірпінської міської ради, за останні два тижні члени нашого громадського формування з охорони громадського порядку традиційно заступали на чергування до складу мобільної групи поліції з протидії домашньому насильству – «Поліна», метою якої є запобігання насильству за допомогою профілактичних заходів, своєчасне реагування у разі його вчинення, та вжиття заходів для його припинення. Також члени «Ірпінської муніципальної варти» чергували в складі сектору реагування патрульної поліції – підрозділу який цілодобово здійснює патрулювання та реагування на території обслуговування.


Хочемо зосередити вашу увагу на тому, що саме в період новорічних та різдвяних свят правоохоронці більше, ніж зазвичай, відстороняють від керма водіїв у нетверезому стані. Взимку, зокрема на свята, причиною левової частки дорожніх пригод є алкоголь. У більшості людей святкування новорічних свят не проходить без спиртних напоїв і водії в цьому не виключення. Свята в самому розпалі, тому нагадуємо: водіння в нетверезому стані є не лише порушенням закону, а й може призвести до трагедії. Святкуйте відповідально! У жодному разі не сідайте за кермо у стані сп'яніння, адже наслідки можуть бути фатальними.


Пішоходам також потрібно пам'ятати, що саме в цю святкову пору, коли люди максимально розслаблені та безтурботні, зростають ризики потрапити у неприємний дорожній інцидент – виною тому може бути ожеледиця, водіння у нетверезому стані та перевищення швидкості, перехід дороги в недозволеному місці тощо. Будьте обачними та обережними.


Робимо наш край безпечнішим спільними зусиллями! Без допомоги громадян, контролюючі і правоохоронні органи не можуть вирішити всі проблеми, не маючи можливості бути всюди одночасно і про все знати. Тільки свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з контролюючими і правоохоронними огранами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування цих органів – створить максимально безпечне середовище.


Бажаємо усім гарних та безпечних свят! Але раптом що – телефонуйте на «гарячу лінію» муніципальної варти: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp), (045 97) 60-400 (цілодобово).


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page