top of page

"Дітям страшно заходити", - Ірпінська муніципальна варта відреагувала на правопорушення в під'їзді

Сусідська варта в дії: вчора під вечір до чергової частини Муніципальної варти зателефонувала стурбована мешканка однієї з багатоповерхівок старого житлового фонду в районі «Машторф». Стурбована бабуся повідомила про те, що діти бояться заходити в під’їзд, бо на сходовій площадці перед дверима квартир двоє чоловіків курять, розпивають алкогольні напої та вживають ненормативну лексику.

Вона висловлювала раціональне побоювання щодо загроз, які ці невідомі п’яні особи могли становити мешканцям під'їзду, а особливо – дітям, яким, певна річ, боязко проходити повз таких людей.


Отримавши інформацію від чергового, група швидкого реагування Муніципальної варти оперативно прибула на місце і припинила правопорушення. Інспектори провели з порушниками громадського спокою профілактичну роз'яснювальну бесіду, і чоловіки покинули під'їзд.

Нагадуємо, що у випадках наявності підозрілих осіб у дворі, на прибудинковій території чи під'їзді, у разі виявлення порушень правил благоустрою міста, порушення режиму тиші, громадського порядку тощо, ви можете повідомити про це на цілодобову гарячу лінію «Ірпінської муніципальної варти»: (073) 07-00-557 або (04597) 60-400. Будь ласка, робіть фото- та/або відеофіксацію правопорушення, та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером месенджерами Telegram, Viber або WhatsApp. Зверніть увагу, що реагування на правопорушення на дворових територіях можливе виключно за наявності на місці вчинення правопорушення заявника (свідка).


Пам'ятайте: дрібні й незначні, на перший погляд, правопорушення і проступки служать сигналом для здійснення більш тяжких злочинів!

Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page