top of page

В Ірпені відреагували на третю хвилю COVID-19: запроваджені посилені карантинні заходи

У зв’язку з різким зростанням захворюваності на COVID-19 на території Ірпінської громади запроваджуються посиленні карантинні заходи. Таке рішення ухвалено місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

За рішенням комісії, на період із 17 березня по 5 квітня в Ірпінській громаді запроваджуються такі заходи:

  • переводяться на дистанційне навчання комунальні школи й ліцеї, те саме буде рекомендовано зробити й приватним освітнім закладам (дитсадки продовжать працювати у звичному режимі);

  • скасовуються всі спортивні та культурно-масові заходи;

  • скасовується прийом громадян працівниками виконавчого комітету міськради, контакти з комунальними службами і Центром надання адміністративних послуг переводяться в дистанційний режим (окрім реєстрації місця проживання та державної реєстрації фізичних і юридичних осіб, які відбуватимуться за попереднім записом);

  • посилюється контроль за дотриманням карантинних протиепідемічних норм у місцях загального користування.

Торгові центри, магазини, ринки, заклади громадського харчування, спортивні клуби й фітнес-центри наразі не зачиняються, але вони мають посилити заходи протиепідемічної безпеки.

Поліція, Держпродспоживслужба, та Муніципальна варта здійснюватимуть контроль та вживатимуть всіх необхідних заходів задля дотримування вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. №104.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page