top of page

Продовжується інформаційно-роз'яснювальна кампанія щодо дотримання правил зупинки і стоянки

Поліція та муніципальна варта продовжують інформаційно-роз’яснювальні роботи з водіями, які вподобали вузьку проїзну частину вул. 8-го березня в Ірпені як паркомісця для своїх авто, створюючи перешкоду дорожньому руху та загрозу безпеці руху.

Ми інформуємо людей, що на даній ділянці дороги зупинка та стоянка транспортних засобів заборонена, звертаючи увагу водіїв на встановлені знаки 3.34 «Зупинка заборонена».


На лобове скло автомобілів, залишених із порушенням правил зупинки і стоянки, інспектори розкладали попередження про порушення правил дорожнього руху. Застерігаємо водіїв дане правопорушення є підставою для евакуації!

Увага! Порушення водіями правил дорожнього руху щодо питань зупинки, стоянки та паркування може призвести до подальшої евакуації транспортних засобів.
Увага! Порушення водіями правил дорожнього руху щодо питань зупинки, стоянки та паркування може призвести до подальшої евакуації транспортних засобів.

Це лише перший крок у наведенні ладу з паркуванням автомобілів у місті.


Незабаром в місті розпочне роботу відділ контролю паркування. У перші пару місяців своєї роботи інспектори з паркування проводитимуть профілактично-роз'яснювальну роботу, інформуватимуть водіїв про те, що в разі порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів, до них будуть застосовані заходи адміністративного впливу. Згідно з законодавством, інспектор із паркування буде складати постанову про порушення без присутності водія або власника транспортного засобу. Також інспектори з паркування можуть здійснювати тимчасове затримання (евакуацію) транспортних засобів самостійно.


Дотримання ПДР є обов’язковим для всіх!


(073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp), (045 97) 60-400 (цілодобово).

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page