top of page

Розпочинаємо проєкт "Сусідська варта" в Ірпені!

В Ірпені за ініціативою першого заступника міського голови Олександра Маркушина та начальника Муніципальної варти ІМР Миколи Ковальчука, розпочинається реалізація амбітного проєкту — СУСІДСЬКА ВАРТА.

Зараз кожний мешканець багатоквартирного будинку в Ірпені, у разі виявлення підозрілих осіб у дворі, на прибудинковій території чи під'їзді, у разі порушення режиму тиші, громадського порядку тощо - може звернутися на цілодобову гарячу лінію Муніципальної варти (073) 07-00-557.


Протягом 5-15хв. на місце виклику прибуде екіпаж групи реагування. Головна умова виїзду групи реагування «Муніципальної варти» - це наявність заявника. Якщо буде зафіксовано факт правопорушення, то в залежності від повноважень, буде складено адміністративний протокол інспекторами муніципальної варти або матеріали будуть передані працівникам поліції. Якщо правопорушення буде носити ознаки кримінального злочину, порушника буде затримано і передано органам Національної поліції.

За бажанням мешканців, на прибудинкових територіях, територіях ОСББ, в під'їздах житлових будинків, можуть бути встановлені інформаційні знаки «Сусідська варта, ми оперативно реагуємо на всі підозрілі дії на цій території».


Пам'ятайте: «ДРІБНІ І НЕЗНАЧНІ, НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД, ПРОСТУПКИ І ПРАВОПОРУШЕННЯ — СЛУЖАТЬ СИГНАЛОМ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ БІЛЬШ ТЯЖКИХ ЗЛОЧИНІВ».


Не будь байдужим! Приєднуйтеся до проєкту «СУСІДСЬКА ВАРТА»!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page