top of page

Співробітники Муніципальної варти пройшли тренінг із попередньої візуальної ідентифікації вибухівки

Нині в Ірпені та в інших населених пунктів України, де ще точилися запеклі бої, знаходять багато вибухонебезпечних предметів. Це можуть бути як спеціально встановлені міни й розтяжки, так і боєприпаси, які не вибухнули.


Ряд працівників Муніципальної варти Ірпінської міської ради пройшли навчання на курсі підготовки фахівців зі здійснення ідентифікації вибухонебезпечних предметів. Завдання ідентифікаторів – на місці, в разі виявлення підозрілого об’єкта, визначити рівень загрози, вжити заходів безпеки до прибуття піротехніків та, за потреби, надати першу медичну допомогу.

Наші співробітники, які також є членами Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1, навчались попередній візуальній ідентифікації будь-яких пристроїв, засобів, підозрілих предметів, що здатні за певних умов вибухати, та отримали відповідні свідоцтва після закінчення навчань.


Швидка та точна візуальна ідентифікація ВНП дозволяє своєчасно та ефективно їх знешкодити. Кожен виявлений ВНП це врятовані життя наших громадян. Опанування цієї програми допоможе значно знизити час розмінування та площу замінованих територій.


Нагадаємо, що минулого місяця сапери служби гуманітарного розмінування Муніципальної варти пройшли курс підготовки, здали іспити, отримали кваліфікацію за професією Сапер (розмінування) другого рівня та поновили приймання заявок від мешканців Ірпінської громади щодо обстеження житлових будівель та територій на наявність вибухонебезпечних предметів.


Заявки приймаються цілодобово за номером телефону першого добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади — (068) 379-92-27. За цим номером доступні також месенджери Viber, Telegram та WhatsApp. Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


📸 Фотозвіт з навчань в міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування


Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page