top of page

Тактична медицина. Назофарингеальний повітровід – забезпечуємо прохідність верхніх дихальних шляхів

Ми дуже часто стикаємося з питанням від військових: «В наших тактичних аптечках присутній назофарингеальний повітровід – як, коли і для чого його встановлювати?».


Назофарингеальні повітроводи є важливими та ефективними засобами для відновлення прохідності дихальних шляхів. Найпоширенішою причиною обструкції у пацієнтів із розладами свідомості чи тих, які не реагують на подразники, є западання язика: корінь язика западає до задньої стінки глотки, цілком або частково перекриваючи шлях для надходження повітря. Носоглотковий повітропровід, він же і назофарингеальний повітровод, забезпечує доступ повітря в дихальні шляхи, не даючи язику запасти в горло і перекрити доступ повітря. Якщо не трапилась травма голови, у пораненого не пошкоджено піднебіння, або відкриті тканини мозку, такому постраждалому без свідомості завжди доречно ставити назофарингеальний повітровод.

Все це ми відпрацьовуємо на тренінгах. Нагадуємо, наші тренінги проводяться на безкоштовній основі, за підтримки Ірпінського міського голови Олександр Маркушин. Діє постійна реєстрація на гуртові тренінги за постійно діючим посиланням в закріпленому повідомленні фейсбук-сторінки Тактична медицина, підготовка рятувальників і загонів швидкого реагування.


Якщо ви бажаєте потрапити на наші тренінги в індивідуальному порядку, підписуйтесь на наші ресурси в соціальних мережах і слідкуйте за анонсами.


 Інстаграм: instagram.com/munvartairpin

 Телеграм: t.me/vartairpin

 Сайт: vartairpin.org


Це навички, які дійсно рятують життя!

Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page