top of page

Інспектор Муніципальної варти Ірпеня переміг у поєдинку Ліги кулачних боїв «Mahatch»

Інспектор групи швидкого реагування Муніципальної варти Ірпеня Олексій Широков здобув чергову перемогу у поєдинку, організованому українською Лігою кулачних боїв «Махач».

24-річний Олексій – кандидат у майстри спорту з боксу, переможець кубка Києва з боксу, призер міжнародного турніру. За плечима Олексія впевнена перемога над Моложоном Валентином на прізвисько "Десант" в поєдинку другого сезону «Махачу».


Цього разу суперником Широкова був одесит Сергій Алписпаєв, який володіє навичками боксу і ММА, і також здобув дострокову перемогу в бою другого сезону «Махачу».


Бій тривав усі три раунди, і завершився перемогою Олексія Широкова одноголосним рішенням суддів. Вітаємо Олексія, бажаємо йому наснаги, майбутніх звершень та перемоги в 1/16 турніру “Махач”!


👊 Mahatch season 3


Відео поєдинку дивіться на офіційному YouTube каналі промоушену Mahatch”: https://youtu.be/PdvSUhi0APc?t=58Примітка: Промоушн «Ліга кулачних боїв “Mahatch” провів перші поєдинки наприкінці минулого року. У боях беруть участь як професійні спортсмени, так і аматори. Б’ються без рукавиць, заборонені удари ліктями й ногами та боротьба в партері. Бій триває 3 раунди по 2 хвилини. Головний суддя змагань – чотириразовий чемпіон світу з боксу (WBA) 2009–2012 рр. В’ячеслав Сенченко.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів