top of page

В Ірпені посилюють контроль за дотриманням правил паркування в місті (відео)

Невдовзі в Ірпені запрацює відділ контролю за дотриманням правил паркування. Наразі роз’яснювальну роботу серед водіїв проводять інспектори Муніципальної варти, аби протоколи за порушення правил не стали для них сюрпризом. Репортаж інформаційного агенства ITV


Роман Левенець, начальник Ситуаційного центру КП «Муніципальна варта»:

«Зараз ми знаходимося на вулиці 8 Березня в місті Ірпінь. За мною видно кілька автомобілів, які порушили вимогу знака 3.34 “Зупинку заборонено”. Дана ділянка дороги є вузькою, тим більше з правого боку цієї ділянки є організована парковка».

Водії часто люблять паркуватися на тротуарах, і пішоходам, особливо мамам із колясками, пройти там практично неможливо. Непоодинокі випадки паркування автівок упритул до зупинок громадського транспорту.


Надія Дроган, журналістка:

«Ви порушили правила, бо немає 10 метрів до зупинки».


Водій таксі:

«Якщо на 1–2 хвилини, я вважаю, що це (не порушення)».


Роман Левенець:

«Ця зупинка заборонена для всіх водіїв, крім маршрутних таксі, тобто рейсових автобусів, та автомобілів зі знаком “Інвалідність”, тому що це ускладнює в’їзд автобуса в “кишеню” для висадки пасажирів та виїзд».


А ось водій цієї червоної «Хонди» водночас порушив дві вимоги правил паркування: машина стоїть на повороті дороги та ще й упритул до пішохідного переходу. А має право на зупинку за 10 метрів від переходу й від повороту. За кілька метрів є вільні місця для легального паркування, але водій «Хонди» чомусь ними не скористався.


Роман Левенець:

«Найближчим часом буде запущена робота служби паркування, яка контролюватиме те, як водії паркуються в місті Ірпені. Дана служба буде уповноважена на складання протоколів та постанов за порушення правил паркування. Зараз, за досвідом великих міст, ми проводимо роз’яснення для водіїв, щоб потім для них це не було сюрпризом».

В Ірпені робили підрахунок паркомісць у центральній частині міста. Їх на вулицях достатньо, і за бажанням кожен водій може припаркувати свою автівку в дозволеному місці. Але багато хто цього не робить лише через те, що звикли під’їжджати, як кажуть, під самісінькі двері.


Роман Левенець:

«Лише по вулиці Соборній від “Еко-маркету” до парку Правика – 100 паркувальних місць. По вулиці Заріфи Алієвої від вулиці Шевченка до Садової – 122 паркувальні місця. Навколо центрального ринку – 95 паркувальних місць. А всього на вулицях у центрі міста – близько 550 паркувальних місць. Тому можна паркуватися легально та не порушувати правила дорожнього руху».


«Гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp), (045 97) 60-400 (цілодобово).

Обрані новини